Celebracja Matki czyli Mother Shower

Celebracja matki to wydarzenie, które stanowi wspaniałą okazję do świętowania podróży, w którą wyruszyłaś, gdy postanowiłaś zostać mamą. Ta uroczystość pomoże Ci wzmocnić przyjaźń i połączenie z bliskimi Ci kobietami, a także uzyskać wsparcie w czasie porodu i po nim.

Jako doula zawsze opieram się na mojej wiedzy i doświadczeniu oraz medycynie opartej na badaniach, a także stale rozwijam swoje umiejętności. Święto Celebracji Matki oferuje unikalny sposób podzielenia się moimi umiejętnościami i wiedzą, jednocześnie zapewniając Tobie i Twoim przyjaciółkom piękne i wzbogacające doświadczenie.

Czym jest Celebracja Matki?

To święto miłości, połączenia, mądrości i wsparcia. Celebracja matki różni się od baby shower tym, że koncentruje się na doświadczeniu kobiety; podróży, w którą wyrusza oraz pokazuje, jak ludzie wokół mogą Cię wspierać. Rodzina i przyjaciele stają się częścią Twojego kręgu i wzmacniają Cię słowami mądrości i miłości. W czasie celebracji będą też tworzyć rzeczy, które dadzą ci siłę podczas porodu i po nim.

baby shower

Po co Ci święto Celebracji Matki?

To wydarzenie umożliwi Ci skupienie się na ciąży i Twoich doświadczeniach, a nie tylko na Twoim nowym dziecku. Pomoże zachęcić tych, którzy są dla Ciebie ważni, aby pomyśleli o zmianie która Ciebie czeka i wsparciu, którego możesz potrzebować. Pokaże im jak zaoferować Tobie mądrość i wiedzę, miłość i połączenie. Zwiększy poziom oksytocyny i rozgrzeje serca wszystkich uczestników.

Celebracja Matki jest po to żeby zadbać o matkę, ale także daje narzędzia wsparcia Twoim przyjaciołom i rodzinie. Umożliwia im zaoferowanie praktycznego, emocjonalnego i fizycznego wsparcia Tobie jako matce. Tego naprawdę brakuje w naszej kulturze i chciałabym, aby to się zmieniło.

Jako doula koncentruję się na wzmocnieniu kobiety, dostrzegam jej podróż w stronę stawania się matką, co daje mi możliwość wspierania jej, budowania jej siły i pewności siebie, a także budowania jej sieci wsparcia i wspaniałego samopoczucia.

Co się dzieje podczas Celebracji Matki?

Każde wydarzenie Celebracji Matki jest inne, możesz wybrać takie jego elementy, które są dla Ciebie ważne. Będę współpracować z Tobą, aby stworzyć coś, co będzie dla Ciebie odpowiednie. Istnieje kilka kluczowych elementów, które zawsze uwzględniam:

Krąg w którym spotykamy się i rozmawiamy

 •  

   

  Dzielimy się słowami, które wspierają i podnoszą na duchu.

 •  

   

  Może to obejmować czytanie wierszy, cytatów i fragmentów książek, pozytywne historie porodowe i połogowe.

 •  

   

  Mogą to być też drobne upominki.

Celebracja ciała

 •  

   

  Może to obejmować malowanie henną lub ozdabianie brzucha farbkami, masaż, pielęgnacja i rozpieszczanie ciała np. dłoni czy stóp, tworzenie afirmacji porodowych i obietnic wsparcia w połogu.

 •  

   

  W tym czasie tworzymy pozytywne intencje na czas porodu i połogu oraz składamy obietnice wsparcia.

Tworzenie bransoletki mocy i siostrzeństwa

 •  

   

  Zamykamy tą część siecią wsparcia; włóczka lub sznurek jest podawany pomiędzy sobą przez wszystkie kobiety w kole i każda z nich owija go sobie kilka razy wokół nadgarstka. Pozostaje on na jej nadgarstku aż do narodzin dziecka, pomagając pamiętać zarówno o matce, jak i o dziecku.

 •  

   

  W kręgu tworzy to wizualną sieć połączenia i wsparcia, która trwa przez ciążę, poród i nie tylko.

Wspólny posiłek

 •  

   

  Żadna uroczystość nie może być kompletna bez jedzenia, dzielenia się nim i wspólnego się nim cieszenia.

 •  

   

  Wspólnie wybieramy najlepszą dla Ciebie formę: – każdy z uczestników coś przynosi od siebie – catering – herbata / kawa i coś słodkiego

Podczas imprezy zachęcę Twoich gości do stworzenia pamiątek dla Ciebie, które będą Ci przypominać to wydarzenie w czasie porodu i połogu. Dadzą one Ci siłę, pozytywną energię i świadomość wsparcia.

W Twoim święcie możemy pomieścić wszystko co chciałabyś w nim uwzględnić i zbudować wydarzenie wokół tego co uważasz za ważne. Mam też sporo pomysłów, które mogę Ci zaproponować jeśli nie jesteś do końca pewna jak chcesz żeby to wyglądało.

Następnie dodam do tego trochę magicznej mocy douli, pomagając Ci zaplanować to wydarzenie i dając Ci narzędzia i pomysły, aby uczynić to wydarzenie idealnym dla Ciebie.

Jako doula jestem w stanie utrzymać przestrzeń i poprowadzić każdego z Twoich gości przez to wydarzenie tak, aby aby każda z zaproszonych kobiet czuła się komfortowo i bezpiecznie. Wypełnimy otoczenie miłością i ciepłem.

Jeśli chcesz zarezerwować taką uroczystość zajrzyj tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Celebracja Matki – Mother Shower: Twój Wyjątkowy Moment

Twój Wyjątkowy Moment

Witaj w świecie Celebracji Matki, wyjątkowego wydarzenia stworzonego z myślą o Tobie, przyszłej mamie! To nie tylko uroczystość, to podróż przez magię macierzyństwa, dzięki której wzmocnisz przyjaźnie i połączenia z bliskimi kobietami. Celebracja Matki to niezwykłe święto miłości, mądrości i wsparcia, skoncentrowane na Twoim doświadczeniu i podróży przez macierzyństwo.

Co Odróżnia Celebrację Matki od Baby Shower?

W przeciwieństwie do tradycyjnych baby shower, Celebracja Matki kładzie nacisk na Twoje doświadczenia i przygotowanie do porodu. To czas, w którym rodzina i przyjaciele angażują się w Twoją podróż, dzieląc się mądrością i miłością. Podczas tego wyjątkowego wydarzenia, tworzymy rzeczy, które dadzą Ci siłę podczas porodu i po nim.

baby shower

Dlaczego Warto Wybrać Celebrację Matki?

 • Spersonalizowane Podejście: Skupiamy się na Twoich indywidualnych potrzebach i oczekiwaniach, tworząc wydarzenie, które odzwierciedla Twoją wyjątkową wizję.
 • Wsparcie Rodziny i Przyjaciół: Twoi bliscy stają się integralną częścią tego święta, wzmacniając Cię słowami mądrości i miłości.
 • Przygotowanie na Wszystkie Etapu Macierzyństwa: Celebracja Matki pomaga Ci nie tylko przed porodem, ale także w pierwszych chwilach po narodzinach dziecka.

Jak Wygląda Organizacja Celebracji Matki?

 1. Sesja Planowania: Razem ustalamy, jak chciałabyś, aby wyglądało to wydarzenie, jakie aktywności chciałabyś w nim uwzględnić.
 2. Pakiety Informacyjne dla Gości: Dostarczamy gościom informacje na temat tego, co mogą potrzebować przygotować lub przynieść na Twoje święto.
 3. Wsparcie Przed Wydarzeniem: Koordynacja gości, odpowiadanie na pytania i organizacja przestrzeni.
 4. Poprowadzenie Wydarzenia: Zapewniamy profesjonalne poprowadzenie ceremonii, stworzenie wyjątkowej atmosfery.
 5. Aranżacja Przestrzeni: Dbamy o to, aby przestrzeń była wygodna i przyjazna.
 6. Wybrane Wiersze i Cytaty: Dodajemy magiczny element douli, wybierając wiersze i cytaty, które wzmacniają atmosferę wspólnoty.

Ceny i Rezerwacja

Koszt wsparcia w organizacji i poprowadzeniu imprezy (do 3 godzin) wynosi 495 zł w Siedlcach i w promieniu do 60 km. Skontaktuj się ze mną, aby porozmawiać o swoim święcie Celebracji Matki i razem zaczniemy planować idealne wydarzenie.

Możesz także zorganizować Celebrację Matki dla bliskiej osoby!

Jesteś przyjaciółką lub siostrą i chcesz zorganizować taką imprezę dla bliskiej kobiety w ciąży? Nie wahaj się ze mną skontaktować!

Co Otrzymasz za Tę Cenę?

 • Sesja planowania, aby dopasować wydarzenie do Twoich marzeń.
 • Pakiety informacyjne dla gości, aby wszyscy byli gotowi na wyjątkowe święto.
 • Listę rzeczy, które powinnaś przygotować.
 • Propozycje miejsc na zorganizowanie imprezy.
 • Wsparcie przed wydarzeniem, koordynacja gości i odpowiadanie na ich pytania.
 • Poprowadzenie wydarzenia, stworzenie wyjątkowej atmosfery.
 • Aranżację przestrzeni, abyś czuła się komfortowo.
 • Wybór wierszy i cytatów do użycia podczas ceremonii.

Istnieje też opcja, że sama wszystko zorganizuję, a Wy tylko przyjdziecie na „gotowe”. Cena takiej usługi jest ustalana indywidualnie.

  Jeśli miałabyś jakieś dodatkowe pytania lub chciałabyś się dowiedzieć czegoś więcej o moich usługach, to zapraszam do kontaktu.

  Odpowiem tak szybko jak to będzie możliwe.

  Marta Siwińska
  tel: 501 050 774
  e-mail: kontakt@doulamarta.pl

  Wysyłając do mnie wiadomość zgadzasz się z moją Polityką Prywatności.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  [recaptcha]

  Więcej o tym czym jest Celebracja Matki tutaj.