Kurs Świadomego Rodzenia stacjonarnie

UWAGA!

Kolejna już edycja Kursu Świadomego Rodzenia w Siedlcach zaczyna się w sobotę 6 lutego o 9:30

Indywidualne kursy świadomego rodzenia będą dostępne już tylko dla kobiet, które muszą się oszczędzać w ciąży i nie mogą wychodzić z domu. Jeśli jesteś zainteresowana takim kursem to zadzwoń. Oferta ta obowiązuje w Siedlcach i w promieniu 60 km od Siedlec, a więc także dla okolic: Łukowa, Sokołowa Podlaskiego, Węgrowa, Międzyrzeca Podlaskiego, Radzynia Podlaskiego czy Mińska Mazowieckiego.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej dlaczego warto to kliknij link do wywiadu na blogu z jedną z uczestniczek.

kurs świadomego rodzenia

O kursie

Jest to jedyny taki w promieniu 100 km Kurs Szkoły Rodzenia elementami relaksacji oraz metodyki Spinning Babies.

Cena: 495 PLN (możliwość zapłaty: gotówką, przelewem lub kartą). Informacje poprzez formularz kontaktowy lub pod numerem telefonu 501 050 774.

Na zajęcia zapraszam od skończonego 20 tygodnia ciąży.

Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń.

Co Wam da ten kurs?

Ten kurs wzmocni Was psychicznie, a także da Wam poczucie spokoju i bezpieczeństwa tak istotne w tym ważnym dla Was czasie.

Zdziwicie się jak dużo jest w nim zawartych przydatnych informacji oraz konkretnych wskazówek i porad, których nie usłyszyszycie od położnej.

Podczas spotkań, prowadzonych fachowo w sympatycznej atmosferze, zyskacie wiedzę o swoich prawach w porodzie, o przebiegu porodu, połogu, a także o opiece nad noworodkiem.

Nie wahaj się i sprawdź moje indywidualne podejście do każdej kobiety/pary oraz do ich wyborów.

Zajęcia prowadzi:


Marta Siwińska – doula na stażu certyfikacyjnym Stowarzyszenia DOULA w Polsce, Promotor Karmienia Piersią,, instruktor hipnoporodu oraz doradca noszenia dzieci w chustach, a także Strażniczka w projekcie “Na Straży Rodzić po Ludzku” Fundacji Rodzić po Ludzku.

Opinie:

„Uczestniczyłam z mężem w przyspieszonym sobotnim kursie – 4 spotkania a czujemy jakbyśmy odbyli cały semestr zajęć  Polecam, bo warto. Marta indywidualnie podchodzi do każdej ciężarnej, tłumaczy i podpowiada. Dzięki Marcie znam dokładniej swoje prawa jako pacjentka i nie boję się porodu, czuję się dobrze przygotowana do tego wielkiego dnia  ” – Elwira Jankowska Pietrasik

“Uczestniczyłam w szkole rodzenia Marty ! Bardzo fachowo prowadzone zajęcia. Dowiedziałam się wielu przydatnych informacji. Polecam ❤️” – Kati Pogonowska

“Uczestniczyłam w weekendowym kursie prowadzonym przez Martę. Udział w nim był najlepszą decyzją. Czuje się spokojna i świadoma. Szeroka tematyka zajęć, ogrom wiedzy Marty i przesympatyczna atmosfera, naprawdę dziękuję i polecam😊” – Karolina Mądra

„Dziewczyny jeśli macie jeszcze jakieś wątpliwości, czy korzystać z usług Marty to nie zastanawiajcie się ani chwili. Marta jest mega ciepłą i sympatyczną osobą, już od pierwszych chwil wiedziałam, że to był dobry wybór. Nie ocenia i nie narzuca swojego zdania. Swoją wiedzą i doświadczeniem rozwiewa wszelkie wątpliwości i co najważniejsze daje niesamowite poczucie bezpieczeństwa. Daje bardzo dużo konkretnych wskazówek w pigułce. Po każdym naszym spotkaniu czułam się spokojniejsza i silniejsza psychicznie. Dodatkowo jeśli mam jakiekolwiek pytanie, bądź problem to w każdej chwili mogę się do niej zwrócić o pomoc.
Co prawda jestem dopiero przed porodem, ale dzięki Marcie wiem, że dam radę. Również polecam z całego serca! ❤️” – Żaneta Mączyńska

Program Szkoły Rodzenia

Prawa w porodzie i plan porodu

Dowiecie się jakie są Wasze prawa w porodzie i o czym możecie w nim decydować.

Omówimy także dlaczego tak ważne jest dobre przemyślenie opcji, które chcecie zawrzeć w swoim planie porodu. I jak zrobić plan porodu w wersji A/B/C/D na wypadek nieprzewidzianych zmian.

Praktyczne zajęcia ze wsparcia w porodzie (dla kobiet, które będą rodzić same zajęcia o tym jak możesz sobie radzić będąc sama) oraz przydatne gadżety

Podpowiem Wam jak zaplanować Waszą przestrzeń porodową i opowiem o roli osoby towarzyszącej w porodzie. Praktycznie zajęcia ze wsparcia osoby towarzyszącej. Pozycje, wspieranie porodu – fizyczne i emocjonalne, masaż, przeciwucisk, naturalne wspieranie przebiegu porodu.

Wywoływanie porodu, interwencje porodowe, cesarskie cięcie

Porozmawiamy o wywoływaniu porodu oraz naturalnej i syntetycznej oksytocynie – czy i w czym są podobne oraz czym się różnią. Dowiecie się o kaskadzie interwencji porodowych oraz podyskutujemy na temat cesarskiego cięcia.

14 faz porodu czyli co możesz czuć fizycznie i psychicznie rodząc dziecko

Pomyślimy i podyskutujemy nad tym jak to jest tak naprawdę rodzić dziecko. Omówimy14 faz porodu i to jak się w czasie porodu możesz czuć na każdym z tych etapów. Opowiem o tym, co to jest nieprzerwany kontakt skóra do skóry po porodzie, co on daje matce i dziecku i dlaczego jest taki ważny.

Karmienie piersią

Przeanalizujemy początki w karmieniu piersią – jak to wygląda w szpitalu, co z tym spadkiem wagi i żółtaczką. Jak dzieci jedzą w pierwszej, drugiej i następnych dobach po porodzie. Jakie mogą Was spotkać problemy w czasie karmienia piersią i co wtedy robić, jak działać, gdzie szukać wsparcia.

Połóg

Odpowiemy sobie na pytanie co to jest ten IV trymestr. Co warto wiedzieć o połogu i jak go sobie zaplanować. Co to ten baby blues i kiedy należy szukać pomocy przy obniżonym nastroju po porodzie.


Praktyczne zajęcia z opieki nad noworodkiem

Opieka nad noworodkiem, zajęcia praktyczne – kąpiel, przewijanie, ubieranie, pielęgnacja, podnoszenie, noszenie, odbijanie – nauczycie się wszystkiego. Pielęgnacja pępka, skóry, odparzenia, kolki – czy zawsze więcej znaczy lepiej?

W ramach kursu dostajecie dostęp do ćwiczeń z metody Spinning Babies oraz relaksacji przygotowujących do porodu.

Serdecznie zapraszam!

  Jeśli mają Państwo jakieś dodatkowe pytania lub chcielibyście się dowiedzieć czegoś więcej o moich usługach, to zapraszam do kontaktu.

  Odpowiem tak szybko jak to będzie możliwe.

  Marta Siwińska
  tel: 501 050 774
  e-mail: kontakt@doulamarta.pl

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  [recaptcha]