fbpx

Celebracja Matki czyli Mother Shower

Celebracja matki to wydarzenie, które stanowi wspaniałą okazję do świętowania podróży, w którą wyruszyłaś, gdy postanowiłaś zostać mamą. Ta uroczystość pomoże Ci wzmocnić przyjaźń i połączenie z bliskimi Ci kobietami, a także uzyskać wsparcie w czasie porodu i po nim.

To święto miłości, połączenia, mądrości i wsparcia. Celebracja matki różni się od baby shower tym, że koncentruje się na doświadczeniu kobiety; podróży, w którą wyrusza oraz pokazuje, jak ludzie wokół mogą Cię wspierać. Rodzina i przyjaciele stają się częścią Twojego kręgu i wzmacniają Cię słowami mądrości i miłości. W czasie celebracji będą też tworzyć rzeczy, które dadzą Ci siłę podczas porodu i po nim.

baby shower

To wydarzenie umożliwi skupienie się na ciąży i Twoich doświadczeniach, a nie tylko na Twoim nowym dziecku. Pomoże zachęcić tych, którzy są dla Ciebie ważni, aby pomyśleli o zmianie, która Ciebie czeka i wsparciu, którego możesz potrzebować. Pokaże im jak zaoferować Tobie mądrość i wiedzę, miłość i połączenie. Zwiększy poziom oksytocyny i rozgrzeje serca wszystkich uczestników.

Celebracja Matki jest po to, żeby zadbać o matkę, ale także daje narzędzia wsparcia Twoim przyjaciołom i rodzinie. Umożliwia im zaoferowanie praktycznego, emocjonalnego i fizycznego wsparcia Tobie jako matce. Tego naprawdę brakuje w naszej kulturze i chciałabym, aby to się zmieniło.

Jak dokonać rezerwacji?

Skontaktuj się ze mną, aby porozmawiać o swoim święcie Celebracji Matki i razem możemy zacząć planować idealne wydarzenie.

W Twoim święcie możemy pomieścić wszystko co chciałabyś w nim uwzględnić i zbudować wydarzenie wokół tego co uważasz za ważne. Mam też sporo pomysłów, które mogę Ci zaproponować jeśli nie jesteś do końca pewna jak chcesz żeby to wyglądało.

Następnie dodam do tego trochę magicznej mocy douli, pomagając Ci zaplanować to wydarzenie i dając Ci narzędzia i pomysły, aby uczynić to wydarzenie idealnym dla Ciebie.

Koszt wsparcia w organizacji imprezy i jej poprowadzenia (do 3 godzin) – 495 zł w Siedlcach i w promieniu do 60 km.

A może jesteś przyjaciółką lub siostrą i chcesz zorganizować taką imprezę dla bliskiej kobiety w ciąży? Nie wahaj się ze mną skontaktować!

Co dostajesz za tę cenę?

 • sesja planowania w czasie której ustalamy jak chciałabyś, żeby wyglądało to wydarzenie, jakie aktywności chciałabyś w nim uwzględnić
 • pakiety informacyjne dla gości, wyjaśniające co mogą potrzebować przygotować lub przynieść na Twoje święto
 • listę rzeczy, które powinnaś przygotować
 • propozycje miejsc, w których można zorganizować taką imprezę
 • wsparcie przed wydarzeniem, koordynacja gości, odpowiadanie na ich pytania
 • poprowadzenie wydarzenia
 • zaaranżowanie przestrzeni żeby była wygodna i przyjazna
 • wybranie wierszy i cytatów do użycia w trakcie wydarzenia, które wesprą budowanie poczucia wspólnoty wśród Twoich gości, tworząc cudownie wzmacniającą i karmiącą uroczystość.

Istnieje też opcja, że sama wszystko zorganizuję, a Wy tylko przyjdziecie na „gotowe”. Cena takiej usługi jest ustalana indywidualnie.

  Jeśli miałabyś jakieś dodatkowe pytania lub chciałabyś się dowiedzieć czegoś więcej o moich usługach, to zapraszam do kontaktu.

  Odpowiem tak szybko jak to będzie możliwe.

  Marta Siwińska
  tel: 501 050 774
  e-mail: kontakt@doulamarta.pl

  Wysyłając do mnie wiadomość zgadzasz się z moją Polityką Prywatności.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  [recaptcha]

  Więcej o tym czym jest Celebracja Matki tutaj.