fbpx

Uwalnianie traumy porodowej

Czujesz, że Twój poród był traumatyczny?

A może odczuwasz drażliwość, złość, lęki lub uczucie zagubienia. Jesteś nerwowa i nadwrażliwa. Może nie pamiętasz części porodu a może miewasz powtarzające się myśli i koszmary na temat tego co się wydarzyło?

Na myśl o porodzie odczuwasz wstyd, poczucie winy, obwiniasz się za jego przebieg. Utraciłaś zaufanie do osoby towarzyszącej lub do służby zdrowia. Odczuwasz ból w okolicy miednicy czy krocza. Odczuwasz niechęć lub ból w trakcie współżycia.

Nie musi tak być! Umów się na 3 sesje uwalniania traumy porodowej (każda co 7-10 dni). Metoda, z której będziemy korzystać to metoda REWIND czyli przewijania. Jest to technika znana od wielu lat z programowania neurolingwistycznego. Oddziela ona intensywne emocje związane z tym wydarzeniem od samego wydarzenia.

Nie będziesz musiała opowiadać mi o szczegółach porodu ani wcale o porodzie jeśli nie chcesz. Jeśli jednak czujesz potrzebę mówienia będziemy miały na to czas w trakcie pierwszej sesji i masz nieograniczoną ilość czasu na opowiedzenie tego co potrzebujesz.

trauma porodowa

W efekcie sesji zastępujemy toksyczne, niechciane emocje, uczuciem spokoju, pewności siebie, radości, bycia tu i teraz.

Koszt 445 zł za 3 sesje, płatne z góry.