fbpx

Spóźniłaś się ale mam dla Ciebie nową propozycję.

14 maja o godzinie 17:30 będę prowadzić bezpłatny warsztat na temat IV trymestru, w czasie którego ogłoszę nową, niesamowitą ofertę na cykl 6 webinarów przygotowujących do porodu.

Do końca promocji zostało

Kurs szkoły rodzenia

A co jeśli byś mogła?

Nauczyć się jak sobie radzić w porodzie, połogu i karmieniu piersią?
Zbudować zaufanie do własnego ciała, które wie jak urodzić?
Obudzić swoją wewnętrzną, kobiecą siłę i kompetencję rodzicielską?
Doświadczyć świadomego i spokojnego porodu bez lęku?
Przygotować się do bycia matką w zaciszu swojego własnego domu?

A wszystko to w atmosferze zrozumienia, szacunku dla Twoich wyborów oraz wsparcia w decyzjach i w całym procesie przygotowań do roli mamy?

Historia Zosi

Zosia do pierwszego porodu nie przygotowywała się, wychodząc z założenia, że tyle kobiet przed nią rodziło, więc jakoś to będzie. W tamtym czasie bardziej interesowało ją to jak rozwija się dziecko w brzuchu. W efekcie była kompletnie nieprzygotowana do tego co się wydarzyło w szpitalu i potem w domu. W jej przypadku skończyło się to depresją poporodową.
Po jakimś czasie postanowili mieć z mężem kolejne dziecko, ale już lepiej się przygotować do tego co ich czeka. I tak trafili na moje zajęcia. Pomogły jej one przepracować poprzednie doświadczenie i oswoić lęk przed kolejnym porodem. A wszystko to dzięki wiedzy uzyskanej w czasie zajęć. Także jej mąż korzystał z informacji, które im przekazywałam, co pomogło mu potem lepiej odnaleźć się w roli ojca.
W efekcie kolejny poród Zosi był świadomy, spokojny i bez lęku.