fbpx

Kurs

Co Ci da ten kurs?

Ten kurs wzmocni Cię psychicznie, a także da Ci poczucie spokoju i bezpieczeństwa tak istotne w tym ważnym dla Ciebie czasie. Zdziwisz się jak dużo jest w nim zawartych przydatnych informacji oraz konkretnych wskazówek i porad, których nie usłyszycie od położnej.

Podczas spotkań, prowadzonych fachowo w sympatycznej atmosferze, zyskasz wiedzę o swoich prawach w porodzie, o przebiegu porodu, połogu, a także o opiece nad noworodkiem. Nie wahaj się i sprawdź moje indywidualne podejście do każdej kobiety/pary oraz do ich wyborów.

Ramowy program obejmuje:

 • Wasze prawa w porodzie
 • Jak podejmować decyzje w porodzie
 • Plan porodu
 • 14 faz porodu
 • Kontakt skóra do skóry
 • Wywoływanie porodu
 • Naturalna i syntetyczna oksytocyna
 • Cesarskie cięcie
 • Karmienie piersią
 • Połóg
 • Emocje w połogu
 • Opieka nad noworodkiem
 • Co warto kupić a co można sobie darować

Przed każdym webinarem otrzymasz maila z kartami pracy tak abyś mogła się przygotować i jak najwięcej skorzystać z naszego spotkania.

Opinia Elwiry o kursie

Czy poleciłabyś mnie innym kobietom, a jeśli tak, to dlaczego?
Z czystym sercem mogę polecić kurs nie tylko kobietom, ale parom oczekującym na dziecko. Zajęcia podniosły kompetencje moje i mojego męża i były cennym doświadczeniem dla nas obojga. Znacznie wzrosło moje poczucie bezpieczeństwa, wiedząc, że mąż będzie potrafił mi pomóc i skutecznie wspierać w ostatnich dniach ciąży, w trakcie porodu i połogu. Jak się później okazało, na porodówce spisał się na medal.

Gdybyś miała opowiedzieć komuś o Kursie Świadomego Rodzenia, który prowadzę, co byś powiedziała?
Z racji wykonywanego zawodu szkolenia, konferencje i kursy to dla mnie codzienność, ale Kurs Świadomego Rodzenia to najważniejszy i najcenniejszy kurs w moim życiu, w życiu naszej rodziny. Warto było zainwestować każdą złotówkę i każdą minutę, by zdobyć ogromną ilość nieocenionych informacji, wskazówek i porad do wykorzystania nie tylko na najbliższy czas, ale na lata.

Kupując pakiet pięciu webinarów dostajesz gratis dostęp do godzinnego filmu z ćwiczeniami metody Spinning Babies, a także do 3 nagrań relaksacji wspierających proces przygotowania do porodu.

Daty webinarów: 07.01; 14.01; 21.01; 28.01; 04.02 . Wszystkie webinary będą nagrywane i dostęp do nich będzie aktywny do końca lutego 2021 roku.

Rekomendacje

Żaneta Mączyńska
Czytaj więcej
Dziewczyny jeśli macie jeszcze jakieś wątpliwości, czy korzystać z usług Marty to nie zastanawiajcie się ani chwili. Marta jest mega ciepłą i sympatyczną osobą, już od pierwszych chwil wiedziałam, że to był dobry wybór. Nie ocenia i nie narzuca swojego zdania. Swoją wiedzą i doświadczeniem rozwiewa wszelkie wątpliwości i co najważniejsze daje niesamowite poczucie bezpieczeństwa. Daje bardzo dużo konkretnych wskazówek w pigułce. Po każdym naszym spotkaniu czułam się spokojniejsza i silniejsza psychicznie. Dodatkowo jeśli mam jakiekolwiek pytanie, bądź problem to w każdej chwili mogę się do niej zwrócić o pomoc. Co prawda jestem dopiero przed porodem, ale dzięki Marcie wiem, że dam radę. Również polecam z całego serca! ❤️
Gosia Lange
Czytaj więcej
Bardzo polecam współpracę z Panią Marta. Dzięki spotkaniu, które ta Pani organizuje dowiedziałam się wiele rzeczowych informacji dzięki czemu mój 3 poród był taki jak chciałam, szybko, sprawnie i na temat 🙂 nabrałam wiary w siebie i sprawczosci i jestem bardzo wdzięczna ponieważ nigdzie indziej przez 5 lat nie usłyszałam takich rzeczy a chodziłam na szkole rodzenia. Mamusie korzystacie z wszelkich form współpracy z Panią Martą bo naprawdę warto! 😊😉
Marzena Jędrzejewicz-Jurzyk
Czytaj więcej
Profesjonalna skarbnica wiedzy dla Młodych Mam (i nie tylko), a zarazem pełna ciepła i pogody ducha osoba! Pani Marta odpowiada na każde pytanie, potrafi doradzić i przekonać do swoich słusznych racji, przedstawiając racjonalne i poparte wiedzą argumenty. Jednocześnie wspiera w dążeniu do celu - karmienia piersią, rozemocjonowane w pierwszych tygodniach po porodzie, Mamy. Z całego serca polecam!
Agata Dobrzykowska
Czytaj więcej
Bardzo fajne spotkanie. Nie mogłam byc do końca, ale godne polecenia. Sprawnie i na temat. Mam nadzieje ze może się jeszcze na jakiś webinar załapie. Bardzo dziękuje za poświęcony czas.
Milena Lewandowska
Czytaj więcej
Miałam okazję wziąć udział w bezpłatnych webinarach, który prowadzilas, dziękuję. My już po porodzie naturalnym, nie wszystko było idealnie bo nie zdążyliśmy dojechac do wymarzonego szpitala (wpadliśmy do najbliższego z 8 cm rozwarcia), ale mam w sobie dużo wdzięczności , że nasza Corka urodziła się naturalnie mimo wcześniejszego cięcia cesarskiego w 2018 r. Miałam w sobie dużo determinacji, jestem dumna z siebie i Corki i wdzięczna Panu Bogu. Bardzo Ci dziękuję za wsparcie w postaci bezpłatnych webinarow i pozdrawiam serdecznie:-) proszę, działaj dalej dla innych kobiet, bo ta praca jest potrzebna nam,.kobietom 🙂
Anna Brzozowska
Czytaj więcej
Polecam, zwłaszcza przy pierwszym porodzie. Bardzo dobre rady i wsparcie w okresie laktacji.
Małgorzata Nasucińska
Czytaj więcej
Właściwe osoba na właściwym miejscu. Wiedza jaką przekazuje na organizowanych spotkaniach jest bardzo cenna. Pomaga przygotować się np. do porodu czy karmienie piersią, bez strachu. W 100% jestem zadowolona również z towarzyszenia Marty przy porodzie. Mimo, że wszystko szybko się działo, wplynęła na mnie uspokajająco, jej wskazówki bardzo mi pomogły. Cieszę się, że zdecydowałam się na jej wsparcie. Doule Martę mogę polecić z czystym sumieniem!
Anita Mikołajczuk
Czytaj więcej
Pani Marta jest bardzo ciepła osoba. Zawsze mogłam na nią liczyć, w każdej sytuacji. Mieć taką osobę przy swoim boku czy w ciąży, czy na początku swojej drogi z macierzyństwem.. jest bezcenne. Pozdrawiamy Pani Marto z Jasiem 😉
Małgoś Kha
Czytaj więcej
Marta towarzyszyła mi i mężowi w czasie porodu. Spotykaliśmy się już w czasie ciąży, Marta chciała poznać nas i nasze potrzeby związane z porodem. W każdej chwili mogłam do niej pisać, czy dzwonić i liczyć na wsparcie merytoryczne i emocjonalne. W czasie porodu była zaangażowana, czujna, pamiętała, co jest dla nas ważne. Jej pomoc była nieoceniona.
Marta Marciniak
Czytaj więcej
Jak najbardziej mogę polecić Martę, jest profesjonalna w tym co robi, ma świetne podejście i można z nią przedyskutować wszystkie swoje obawy, jednocześnie jest zawsze dostępna pod telefonem i można na nią liczyć w każdej chwili, służy pomocą, wiedzą i wsparciem, jeszcze raz polecam!
Ewa Wiktorzakpołożna środowiskowa
Czytaj więcej
Marta to właściwa osoba na właściwym miejscu☺️ kompetentna, wspierająca, rzeczowa. Z całego serca polecam wszystkim zajęcia z Martą☺️.
Agnieszka Sękal
Czytaj więcej
Marta to bardzo ciepła, miła i kompetentna osoba. W ciągu dwóch godzin dowiedziałam się od niej więcej niż z całej szkoły rodzenia 🙂 pokazała jak wiązać chustę, poradziła odnośnie karmienia piersią. Spotkanie z nią bardzo pomogło mi pod względem psychicznym, umocniła mnie w tym, co robię. Polecam z całego serca!
Poprzedni
Następny

Pytania i odpowiedzi

Czy webinary są przeznaczone tylko dla kobiet?
odp. Webinary możesz oglądać sama lub z mężem/partnerem. Jemu z pewnością też się przyda ta wiedza.

Czy jeśli nie kupię webinarów w promocji, to w późniejszym czasie będzie możliwe dokupienie kolejnych?
odp. Tak, ale od 19.12 cena webinarów wzrasta

Czy jeśli zakupię webinar, a nie będę mogła w nim uczestniczyć to dostanę nagranie?
odp. Tak nagrania webinarów będą dostępne dla osób na nie zapisanych.

Na jaki czas dostaję dostęp do nagrań z webinarów?
odp Dostęp do nagrań z zakupionych webinarów będzie aktywny do końca lutego 2021 roku.

W jaki sposób mogę zapłacić za webinary?
odp. Za webinary można zapłacić kartą poprzez PayPal lub przelewem.

{"cart_token":"","hash":"","cart_data":""}