Ciąża i poród w trudnych czasach

Ciąża i poród w trudnych czasach

Zarówno Ty jak i inne kobiety w ciąży są teraz w trudnej sytuacji. Odwoływanie planowych wizyt, także tych z USG, brak możliwości wykonania podstawowych badań, lęk co z tą szyjką, skurczami, terminem porodu. Pytanie o to gdzie rodzić i jak tam naprawdę będzie. Tysiące postów na grupach, gdzie każdy mówi i radzi inaczej. Utrudniony kontakt z lekarzem lub położną, którzy być może mogliby coś wytłumaczyć. Nieskończone zajęcia w szkole rodzenia, albo w ogóle nie rozpoczęte, bo pojawił się koronawirus i przymus pozostania w domu.

Ciężko jest w takiej sytuacji zachować spokój i opanowanie oraz ustalić sobie jakiś konkretny plan działania na najbliższe kilka tygodni czy miesięcy. A jednocześnie, mimo że czasami tego nie zauważasz w natłoku codziennych zmartwień, pojawia się wiele możliwości. Nagle okazuje się, że możesz korzystać ze wsparcia i konsultacji online innych specjalistów niż tylko personel medyczny. A zajęcia w szkołach rodzenia online odbywają się bez przeszkód.

Możesz wybrać różne opcje przygotowania się do porodu: bezpłatne webinary na tematy okołoporodowe dla wszystkich chętnych, nagrane ogólne lekcje szkoły rodzenia lub kurs szkoły rodzenia live, który na bieżąco jest dostosowywany do Twoich potrzeb. Formuła live pozwala na interakcję, zadawanie osobistych pytań i uzyskiwanie na nie konkretnej odpowiedzi. Jest oparta na modułach zawierających uporządkowaną wiedzę, pozwalającą na świadome przygotowanie do porodu. Tak poprowadzone zajęcia budzą bezpieczeństwo i poczucie komfortu, jednocześnie pozwalając aktywnie uczestniczyć w zajęciach zarówno Tobie jak i Twojemu partnerowi.

Chcę wspierać Cię w tej trudnej dla kobiet w ciąży sytuacji i dlatego zdecydowałam się na zrealizowanie serii kursów live z jednorazowym, rabatem na start. Sprzedaż zaczynam 16.04 zaraz po warsztacie online o dobrym przygotowaniu się do porodu, na który serdecznie Cię zapraszam.

Spotkanie jest darmowe i odbędzie się na platformie Zoom. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zarezerwuj miejsce już teraz. Dzięki temu jako pierwsza będziesz miała dostęp do mojego wyjątkowego rabatu na kurs szkoły rodzenia online, a także do największej liczby bonusów. Oto Twój link do zapisu: https://www.subscribepage.com/pozytywnieoporodzie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.